TV & Radio Forum
Косівський Район - ...
 
Notifications
Clear all
Косівський Район - Віртуальний Музей Одягових Традицій
Косівський Район - Віртуальний Музей Одягових Традицій
Group: Registered
Joined: 2022-04-11
New Member

About Me

Уривок з репортажу «Косів і Косівщина»

Косівщина є одним з найпривабливіших районів Гуцульщини. Це край продуктивних районів, а також лугів, високих гір, а також швидких струмків, свіжого повітря, https://www.pedagrammar.com а також чистої води. Слід зазначити, що ця земля багата на джерела мінеральної води. Особливість цього краю, його чарівність, а також багата фауна, а також рослини, виразна скарбниця повністю природних екосистем з її рідкісною реліктовою зеленню, а також види тварин, яких немає ніде в Україні, а також її люди, виготовлені на замовлення, звичаї та ремесла постійно приваблюють різноманітних туристів не тільки з нашої власної країни, але й з багатьох інших країн.

Косів — Вікіпедія

Загальна площа області 968 квадратних км (6. 5% території області). Населення становить 88268 осіб, що становить 6,4% від загальної кількості жителів нашої області. Міське населення складає 14552 (16,5%), а також сільське 73716 (83,5%). Місцевість розташована у передгір'ях, а також у спусках Карпат.

Громада 1 Тип громади Міста 2 Усі населені пункти 45 Місцеві обласні ради 1 Околиці Міські ради 1 Місцеві сільські ради 39 60% переговорів району мають статус горбистого. Результати роботи місцевого фермерського господарства за останні роки свідчать про досягнення місцевої економіки.

Таким чином, протягом 2010 року він зріс до 16% у порівнянні з 2009 роком. Сукупні фінансові інвестиції також зростають (у 1,5 рази протягом 2010 року, якщо на відміну від 2009 року). Зростає і рівень заробітної плати. Типовий дохід стандартного (на робочому місці) працівника зріс до 19,7% у 2010 році.

01.01. У 2011 році в Косівському районі зареєстровано 5154 фізичні особи, а також 720 суб’єктів підприємницької діяльності. Реєстраційна палата, https://www.chirurgie-obesite-niort.fr/ а також Центр дозвілля сприяють виробленню позитивних проблем для розвитку бізнесу, спрощення державної реєстрації, а також спрощення, а також швидкості дозвільного процесу в обласній адміністрації.

Експортні товари складаються з деревини твердих порід, а також дерев’яних виробів, широкого асортименту комерційних товарів. До товарів імпорту належать транспортні засоби, вироби з каменю, а також гіпс, полімерні матеріали, метали, а також вироби з металу. Земля, яка може використовуватися для ведення сільського господарства в районі, становить 39 600 га (або 44% від повної площі): bestinworld.net 30% обробних земель, 63.

Косів — готель, котеджі, приватний сектор

8% лісів. Насамперед, регіональні люди - це ті, хто пов'язаний із сільськогосподарським виробництвом, а також працюють на власних ранчо, хоча в районі налічується 21 більша ферма. На території району розташовано 7 баз відпочинку та приватних пансіонатів, 4 пансіонати, 1 розважальний центр для дітей, 4 пансіонати, 52 пансіонати.

Косів - КОЛОМИЯ СЬОГОДНІ

Є автобусний маршрут до ресурсів (Косів-Київ). В області працюють 652 предмети роздрібної торгівлі, 141 об'єкт громадського харчування, 60 речей обслуговування споживачів, 8 ринків. Служби побутового обслуговування надають 19 видів своїх послуг, 15 - глушини. В районі функціонують 49 осередків товариств, 50 бібліотек, 5 шкіл юнацького мистецтва (Косів, Кути, Рожнів, Яблунів, Космач), 3 галереї (Косів, Хімчин, iacfb.com Кути).

Освітні дані: в районі 55 загальноосвітніх шкіл (в них навчається 10109 учнів); 22 дитячих садка (Юторопський академічний центр складається з, в базі в цих дошкільних закладах навчається 1355 дітей); Косівський вечірній коледж 546 учнів; 3 заклади блогу. Лікувальне рішення: Косівський ЦРЛ 360 ліжок, Яблунівський РЗ 100 ліжок, Кутинський медичний заклад 85 ліжок, Космач медпункт 16 ліжок, Косівський туберкульоз.

В області налічується 641 ліжко-ліжко. Крім того, 10 медичних амбулаторій також використовують своє медичне рішення. У цій сфері працює 250 лікарів, 762 медичні сестри. У Косівському районі функціонує торгово-технічний коледж:36, який орієнтований на підготовку кваліфікованих кадрів для загальнодержавного економічного клімату: плодоводів, слюсарів виведеної з ладу сільськогосподарської техніки та обладнання, трактористів, водіїв транспортних засобів, кухарів, майстрів плиточної роботи.

дізнатися більше про Косівщина запускає новий туристичний сайт https://hashlin. com/forum/profile/maynardastley7/

Сфера професійного стилю Стиль одягу, Художня шкіра, Макет меблів, а також виробів з деревини, Графічний макет. Експертиза прикладного та привабливого мистецтва Художня робота з дерева, художня сталь, художня кераміка, творче ткацтво.

Location

Occupation

https://hashlin.com/forum/profile/maynardastley7/
Social Networks
Member Activity
0
Forum Posts
0
Topics
0
Questions
0
Answers
0
Question Comments
0
Liked
0
Received Likes
0/10
Rating
0
Blog Posts
0
Blog Comments
Share: