TV & Radio Forum
Історична Косівщина...
 
Notifications
Clear all
Історична Косівщина: Унікальні Світлини Та Поштівки
Історична Косівщина: Унікальні Світлини Та Поштівки
Group: Registered
Joined: 2022-04-11
New Member

About Me

Косівський район відпочинок - проживання, тури, цікаві екскурсії

Косівщина – одна з найпривабливіших локацій Гуцульщини. Це край багатих ділянок і лугів, високих гір, а також стрімких струмків, свіжого повітря та чистої води. Варто зазначити, що ця земля багата мінеральними водними ресурсами. Особливість цієї місцевості, її витонченість, а також багата фауна та флора, єдина в своєму роді скарбниця природних екосистем з незвичайною, реліктовою рослинністю, www.wolfsniperclan.com а також типами домашніх тварин, як ніде в Україні, а також її індивідуальним Виготовлення на замовлення, 00.ge традиції та ремесла насправді завжди приваблювали різноманітних мандрівників не тільки з нашої власної країни, але й з багатьох інших народів.

Художня різьба по дереву.Яворівська школа - Косів та Косівщина * інформаційний сайт Miércoles de ceniza, Cruz, Arte

Загальна площа території становить 968 квадратних кілометрів (6,5% площі області). Населення становить 88268 осіб, що становить 6,4% від усього різноманіття населення нашої області. Населення міста становить 14552 (16,5%), а також сільського – 73716 (83,5%). Територія розташована як у передгір'ях, так і внизу Карпат.

Місто 1 Тип міста Села 2 Усі переговори 45 Мікрорайон Районні ради 1 Міський район Міські ради 1 Обласні сільські ради 39 60% населених пунктів області мають гірський стан. Результати ускладненої за поточні роки роботи місцевого господарства свідчать про успішність економічного клімату сусідства.

Таким чином, протягом 2010 року він зріс до 16% порівняно з 2009 роком. Зростають також накопичені економічні інвестиції (у 1,5 рази протягом 2010 року, якщо порівнювати з 2009 роком). Підвищується і рівень заробітної плати. Типова заробітна плата середнього (на робочому місці) працівника зросла до 19,7% у 2010 році.

Станом на 01.01.2011 року в Косівському районі зареєстровано 5154 фізичні особи, а також 720 суб’єктів підприємницької діяльності. Реєстраційна палата та Центр дозвілля сприяють створенню позитивних проблем для розвитку сервісу, спрощення державного зарахування, а також спрощення та швидкості процесу дозволу в обласному управлінні.

Експортні товари включають листяні породи, https://www.earthguest.net а також дерев'яні вироби, різноманітні комерційні продукти. Імпортні речі складаються з транспортних засобів, гірських, а також гіпсових виробів, полімерних матеріалів, металів, а також сталевих виробів. Земля, яка може бути використана для ведення сільського господарства в районі, становить 39 600 га (або 44% загальної площі): 30% орної землі, 63.

Успішний кейс в туризмі міста Косів

8% лісових масивів. Як правило, місцеві особи - це ті, хто пов'язаний із сільськогосподарським виробництвом, а також працює на власних домашніх ранчо, хоча в регіоні налічується 21 більше ранчо. На території області розташовано 7 розважальних центрів, а також будинки-інтернати, 4 готелі, 1 база відпочинку для дітей, 4 пансіонати, 52 плантації.

Косів - КОЛОМИЯ СЬОГОДНІ

Є автобусний маршрут до фінансування (Косів-Київ). В області функціонують 652 речі роздрібного бізнесу, 141 найменування громадського харчування, 60 речей клієнтських рішень, 8 ринків. У споживчих рішеннях використовується 19 видів їх розчину, 15 для сільської місцевості. В районі 49 закладів культури, 50 бібліотек, 5 юнацьких художніх училищ (Косів, Кути, Рожнів, Яблунів, Космач), 3 музеї (Косів, www.magnatrack.com Хімчин, Кути).

Освітні дані: в області 55 середніх шкіл (там навчаються 10109 учнів); 22 дитячих садка (Юторопський академічний центр, загалом у цих дошкільних закладах навчається 1355 дітей); Косівська вечірня школа 546 слухачів; 3 повідомлення шкільних закладів. Медичне обслуговування: Косівська ЦРЛ 360 ліжок, Яблунівська РЛЗ 100 ліжок, Кутинська міська лікарня 85 ліжок, Космацька лікарня 16 ліжок, Косівська ТБ.

В районі 641 ліжко-ліжко. 10 клінічних диспансерів використовують свої лікувальні рішення. У цій сфері працює 250 лікарів, 762 медичні сестри. У Косівському районі функціонує торгово-технічний коледж:36, який орієнтований на підготовку кваліфікованих кадрів для народного господарства: плодівників, слюсарів сільськогосподарського обладнання та обладнання, трактористів, водіїв, кухарів, майстрів плиточної роботи.

перегляньте цю публікацію в блозі про Села Косівського району https://www.e2economist.com/e2forum/profile/chastitymckenne/

Експертиза в дизайні Макет костюма, Художня шкіра, Макет меблів і дерев'яних виробів, Графічний дизайн. Експертиза в прикладному та декоративному мистецтві Уявні вироби з дерева, Художній метал, Художня кераміка, Уявне ткацтво.

Location

Occupation

https://www.e2economist.com/e2forum/profile/chastitymckenne/
Social Networks
Member Activity
0
Forum Posts
0
Topics
0
Questions
0
Answers
0
Question Comments
0
Liked
0
Received Likes
0/10
Rating
0
Blog Posts
0
Blog Comments
Share: