TV & Radio Forum
Косівська «народна ...
 
Notifications
Clear all
Косівська «народна Майстерня» - Івано-Франківщина
Косівська «народна Майстерня» - Івано-Франківщина
Group: Registered
Joined: 2022-04-09
New Member

About Me

Карта Косівщина туристична - МапаКосів

Косівщина – одна з найпривабливіших локацій Гуцульщини. Це край родючих територій і полів, високих гір і швидких струмків, свіжого повітря, а також чистої води. Необхідно констатувати, Https://Www.Earthguest.Net/Forum/Profile/Mavisrowley6423/ що ця земля багата мінеральними водними ресурсами. Особливість цього регіону, його привабливість, а також багата фауна та рослинність, https://germanttc.com.Au/community/profile/tommiebeg736785/ виразна скарбниця цілком природних екосистем з її незвичайною, https://thermodynamic-evolution.org реліктовою рослинністю та видами домашніх тварин, як ніде в Україні, а також його індивідуальні особливості, звичаї та ремесла мають насправді завжди приваблює численних відвідувачів не тільки з нашої власної нації, але і з багатьох інших країн.

Голиця і Кринчиста криничка МапаКосів

Загальна площа території становить 968 квадратних кілометрів (6,5% площі області). Населення становить 88268 осіб, що становить 6,4% від загальної кількості жителів нашої області. Столичне населення складає 14552 (16,5%), сільське – 73716 (83,5%). Область розташована на передгір'ях і спусках Карпат.

Місто 1 Тип міста Села 2 Усі переговори 45 Місцеві обласні ради 1 Місцеві міські ради 1 Місцеві сільські ради 39 60% населених пунктів району мають статус гірських. Підсумки роботи місцевого агропромислового комплексу за останні роки підтверджують досягнення місцевого економічного клімату.

Таким чином, протягом 2010 року він зріс до 16% на відміну від 2009 року. Збільшуються і накопичені економічні фінансові інвестиції (у 1,5 рази протягом 2010 року, якщо порівнювати з 2009 роком). Зростає і рівень заробітної плати. Типова заробітна плата середнього (на робочому місці) працівника зросла до 19,7% у 2010 році.

Станом на 01.01.2011 р. у Косівському районі зареєстровано 5154 фізичні особи, а також 720 суб’єктів підприємницької діяльності. Реєстраційна палата, а також Центр дозвілля сприяють створенню сприятливих проблем для розвитку бізнесу, спрощення державної реєстрації, https://www.deadbeathomeowner.com/ а також спрощення та прискорення процесу надання можливостей в обласній адміністрації.

Продукція експорту складається з деревини, а також дерев'яних виробів, широкого асортименту промислової продукції. До складу імпорту входять транспортні шляхи, гірські та гіпсові вироби, полімерні матеріали, сталь, https://poppingpaperbacks.com/ а також вироби з металу. The land that can be utilized for agricultural tasks in the area is 39,600 hectares (or 44% of the area overall location): 30% arable land, 63.

 

 

Косівський район відпочинок - проживання, тури, цікаві екскурсії

8% лісів. В основному околиці - це ті, хто займається сільськогосподарським виробництвом, а також веде власне господарство, хоча в районі налічується 21 більше ранчо. На території району розташовано 7 баз відпочинку, а також ексклюзивні пансіонати, 4 готелі, 1 розважальний центр для дітей, 4 пансіонати, 52 гранди.

Косів - колиска гуцульської культури та звичаїв KARPATY.LOVE

Йде автобусна переправа до ресурсів (Косів-Київ). В районі працюють 652 предмети роздрібного бізнесу, plan2cost.com 141 об'єкт громадського харчування, 60 речей клієнтських рішень, 8 ринків. Рішення замовника використовують 19 видів свого рішення, 15 для глухих лісів. В області функціонує 49 осередків товариства, 50 бібліотек, 5 дитячих шкіл мистецтв (Косів, Кути, Рожнів, Яблунів, Космач), 3 музеї (Косів, Хімчин, Кути).

Освітня інформація: в районі 55 середніх шкіл (там навчаються 10109 учнів); 22 дошкільні заклади (включено Юторопський навчальний центр, загалом у цих дошкільних закладах навчається 1355 дітей); Косівський вечірній коледж 546 слухачів; 3 поштові організації. Лікувальне рішення: Косівська ЦРЛ 360 ліжок, Яблунівська РЛ 100 ліжок, Кутський Оздоровчий центр 85 ліжок, Космацька лікарня 16 ліжок, https://learning.kuwadigital.com/Index.php/community/profile/chestercross473/ Косівська ТБ.

В області налічується 641 ліжко-ліжко. 10 медичних амбулаторій використовують своє медичне рішення. У цьому районі працюють 250 лікарів, 762 медичні сестри. У Косівському районі функціонує торгово-технічний заклад:36, який зосереджений на підготовці кваліфікованих кадрів для загальнодержавної економічної ситуації: плодівників, монтувальників сільськогосподарської техніки, а також приладів, трактористів, водіїв, кухарів, майстрів плиточних робіт.

перегляньте цей сайт про новини косів сьогодні https://learning.kuwadigital.com/index. php/community/profile/chestercross473/

Спеціалізація макетування Макет костюма, Художня шкіра, Макет меблів, а також дерев'яних виробів, Графічний стиль. Спеціалізація прикладне, qhago.com а також декоративно-прикладне мистецтво Художня обробка дерева, Художній метал, Художня кераміка, Художнє ткацтво.

Location

Occupation

https://learning.kuwadigital.com/index.php/community/profile/chestercross473/
Social Networks
Member Activity
0
Forum Posts
0
Topics
0
Questions
0
Answers
0
Question Comments
0
Liked
0
Received Likes
0/10
Rating
0
Blog Posts
0
Blog Comments
Share: